ÚPRAVA LYŽÍ - NAŠE CELOŽIVOTNÍ VÁŠEŇ

Skiservisu se věnujeme již více jak 30 let. Majitel společnosti SPORTOVOX s.r.o. - Marian Anděl vybudoval moderní skiservis vybavený strojovým zařízením světových leadrů v této oblasti - značkami WINTERSTEIGER a MONTANA. 

Díky trvalé snaze o co nejdokonalejší a nejpreciznější práci při úpravách závodních lyží prošly naším servisem lyže našich nejlepších lyžařů, kteří se účastnili závodů světového poháru (Ondra Bank, Martin Vráblík, Eva Kurfürstová, Kateřina Pauláthová, Gabriela Capová). Díky práci s těmito špičkovými závodníky jsme nasbírali cenné informace o geometriích hran a o vytváření různých struktur ve skluznicích lyží podle momentálních sněhových podmínek pro dosažení nejlepších možných vlastností daných lyží..

Tyto neocenitelné zkušenosti nám jasně ukázaly, že po dokonale provedeném strojním servisu je nutná finální úprava pomocí ručních diskových brusek. Bruska DISCman byla zkonstruována v Rakousku a díky své dostupnosti přináší možnost lyžování na dokonale zpracované lyži široké lyžařské veřejnosti.